Beograd - 011  65 55 035
Jagodina - 035  88 222 22
Kragujevac - 034  35 36 26

pon - pet 8-20h

          sub 8-15h

24. april   kurs  1 € = 117,84 rsd

Vila Stelios

FIRST MINUTE PONUDA !!!

15% POPUSTA ZA UPLATE U CELOSTI!!!

Lokacija hotela:

Halkidiki - 3. prst (Athos) - Jerisos / Grčka

Location

Vila Stelios
Greece
40° 23' 48.9408" N, 23° 52' 54.876" E

Opis

Kategorija: 
4
Sadržaj vile: 
dvorište
WI-FI internet
Sadržaj studija: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo sa toaletom
peškiri
rešo
terasa
terasa
tv
Sadržaj apartmana: 
čajna kuhinja sa posudjem i priborom
frižider
garnitura za sedenje na terasi
klima uredjaj
kupatilo
kupatilo sa toaletom
peškiri
rešo
terasa
tv

Lokacija: vila Stelios se nalazi u Jerisosu i udaljena je samo 250m od plaže i nalazi se u neposrednoj blizini crkve. 
Odlikuju je čisti i lepo sređeni studiji i apartmani i odlično opremljene kuhinje. U okviru vile se nalaze i teretana i sauna, koje tokom juna mogu da se koriste uz doplatu. Ljubazna vlasnica biće Vam na raspolaganju za svaku vrstu pomoći, a komunikacija na našem jeziku i srpska gostoljubivost u srcu Grčke, učiniće da se osećate kao kod kuće na svom letovanju u Grčkoj.

Tip smeštaja:
1/2 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i bračni ležaj.
1/2+1 studio – u jednoj prostoriji čajna kuhinja, jedan bračni ležaj i jedna fotelja na razvlačenje.
1/4 apartman – u jednoj prostoriji čajna kuhinja i dva obična ležaj, u drugoj prostoriji jedan bračni ležaj.

U pojedinim slučajevima moguća su odstupanja mera ležaja od našeg standarda.
Grčki standard za normalni ležaj je 185 cm sa 75-80 cm, a bračni ležaj (dve osobe) 185–190 cm sa 130–155 cm.

Korišćenje interneta i peškira je uključeno u cenu. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 € po danu.

Ierissos (Jerisos) je veliko odmaralište pored mora, na severoistoku poluostrva Atos, oko 118km od Soluna. Šetnja prostranom, zlatnom plažom, kroz čist pesak čiji se kraj ne nazire je najbolja vežba i najlakši način da ispraznite svoj um i svoje misli. Takva plaža postoji u mestu Jerisos i prostire se na mnogo kilometara pružajući nezaboravnu šetnju uz more. Jerisos je poznat i kao „Drevni Akantos“ i predstavlja jedno od najvećih neaseljenih mesta na Halkidikiju. Posetioci će ovde naći taverne sa grčkim specijaltitetima koje nude degustacije vina i kafiće na obali mora. Jerisos je centar mnogih kulturnih manifestacija kao što su proslava u crkvi Svetog Pavla 29. juna i Proroka Ilije 20. jula kojima sigurno vredi prisustvovati. To je jedan od većih gradova u regionu sa preko 3.000 ljudi koji tu žive, od kojih se mnogi bave ribolovom. Velika turistička atrakcija je duga čista plaža zlatnog peska sa Plavom Zastavom koja se nežno spušta u more. Postoje kafići i taverne iza plaže, šetalište i travnate oblasti sa klupama i hladom. Nekoliko barova na plaži prate liniju obale, a tu je i drveće da pruži prirodni hlad. Uobičajeni sportovi na vodi su u ponudi. Čini se da se plaža pruža do beskonačnosti i možete šetati nekoliko kilometara pre nego što ne nestane peska. Oblast je poznata po negovanju tradicionalnih grčkih pesama i muzika igra veliku ulogu u lokalnoj sceni. U luci je prilična gužva od ribarskih brodića, ali tu su i dnevne ture krstarenja oko Agion Orosa (Svete Gore) i do drugih plaža duž obale.

Tip smeštaja 02.06.-
12.06.
12.06.-
22.06.
22.06.-
02.07.
02.07.-
12.07.
12.07.-
22.07.
22.07.-
01.
08.
01.08.-
11.08.
11.08.-
21.08.
21.08.-
31.08.
31.08.-
10.09.
10.09.-
20.09.
1/2 studio 165 265 325 375 405 445 445 405 345 255 175
1/2+1 studio 185 285 345 395 425 465 465 425 365 275 195
1/4 apartman 265 375 485 545 605 645 645 605 475 375 245
 
Cene su u Eur, po studiju, najam za 10 noćenja
Napomene Korišćenje interneta i peškira je uključeno u cenu. Doplata za korišćenje klima uređaja je 5 € po danu.
Uslovi za decu u studiju / apartmanu •dva deteta do 10 godina starosti mogu koristiti jedan ležaj.
 

 

 
POLASCI ZA PARALIJU, OLYMPIC BEACH, NEI PORI, LEPTOKARIJU, PLATAMON, HANIOTI, PEFKOHORI, ASPROVALTU, NEA VRASNU, STAVROS, OLIMPIJADU, JERISOS, NEA RODU, URANOPOLIS
POLAZAK ZA
SITONIJU
POLAZAK ZA
TASOS
POLAZAK ZA
SIVOTU
Mesto polaska Vreme polaskaVreme polaskaVreme polaska Vreme polaska
SUBOTICA (parking iza Radničkog univerziteta)14,0017,3013,0010.30
SOMBOR (preko puta pešačkog ulaza u autobusku stanicu)14,0017,3013,0010.30
NOVI SAD
(parking hotela „Sajam“)
16,0019,3015,0012.30
BEOGRAD
(veliki parking “Sava centra” (savska strana))
18,0021,0017,0014.30
POŽAREVAC (naplatna rampa-restoran "Požarevačka petlja")18,3021,3017,3015.00
SMEDEREVO (Motel Kolari)18,3521,3517,3515.15
VELIKA PLANA (Motel Plana)18,4021,4017,4015.40
MOTEL STARI HRAST18,4521,4517,4515.55
MOTEL KOŠUTA19,0022,0018,0016.15
JAGODINA (B.S. "Coral") ili (B.S. “Lukoil“ na autoputu)20,0023,0019,0016.30
ĆUPRIJA (Motel Ravanica)20,1523,1519,1516.45
PARAĆIN (Restoran Tito)20,2023,2019,2016.50
POJATE (Motel Evropa)20,3023,3019,3017.00
ALEKSINAC (B.S. Jugopetrol)20,4523,4519,4517.15
NIŠ (B.S. preko puta Hotela Nais)21,1500,0020,1517.30
LESKOVAC (Motel Atina)22,000,4521,0018.30
VRANJE (B.S. Jugopetrol)23,302,1522,3020.00
 
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Subotica, Sombor 85€ / 65€ •Novi Sad 70€ / 50€ •Beograd... 60€ / 40€ •Jagodina... 55€ / 35€ •Niš... 50€ / 30€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Subotica, Sombor 80€ / 70€ •Novi Sad 65€ / 55€ •Beograd... 65€ / 55€ •Jagodina... 55€ / 45€ •Niš... 55€ / 45€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 10 godina starosti.
•Subotica, Sombor 105€ / 90€ •Novi Sad 90€ / 75€ •Beograd... 80€ / 65€ •Jagodina...80€ / 65€ •Niš... 80€ / 65€
Dete do 3 godine bez doplate - nema sopstveno sedište.
U cenu prevoza uručunata je cena trajekta Keramoti-Limenas-Keramoti.
Cena povratne autobuske karte, odrasli / deca do 12 godina starosti
•Subotica, Sombor 105€ / 95€  • Novi Sad... 95€ / 85€ •Beograd, Jagodina... 80€ / 70€ •Niš... 75€ / 65€
Cena karte u jednom pravcu:  odrasli / deca 60€ (cena  se odnosi na polazak iz Beograda)
NAPOMENE:•Organizator putovanja zadržava pravo da vrši transfer drugim/manjim vozilom (po potrebi agencije) od medjustanice ili krajnje autobuske stanice do odredišta iz aranžmana ili od polazišta autobusa ili odredišta iz aranžmana do medju stanice gde se ulazi u autobus do krajnje stanice.
•Tokom sezone, moguća je promena mesta I vremena polaska.
•Putnik je dužan da se lično informiše u agenciji o mestu i vremenu polaska, jedan dan pred put.
•Putnik je u obavezi da na dogovorenom mestu polaska bude 30 minuta pre ugovorenog vremena polaska.

SA PREVOZOM

1. Dan – Polazak iz Beograda u poslepodnevnim časovima sa velikog parkinga Sava centra – savska strana (proveriti 3 dana pre putovanja tačno vreme i mesto polaska autobusa). Noćna vožnja kroz Srbiju i Makedoniju prema Grčkoj.                                                                          
2. Dan – Dolazak u jutarnjim časovima. Smeštaj od 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska). 
2. – 11. Dan – Boravak na bazi 10 noćenja u izabranom smeštaju na bazi odabrane usluge.
12. Dan – Napuštanje smeštaja do 09:00 časova. Slobodno vreme. Polazak za Srbiju u poslepodnevnim časovima po lokalnom vremenu (za tačno vreme povratka informisati se kod predstavnika agencije).  Noćna vožnja kroz Grčku i Makedoniju prema Srbiji.                               
13. Dan – Dolazak u Beograd u prepodnevnim časovima.


SOPSTVENI PREVOZ

1.dan Dolazak u apartman/studio. Smeštaj posle 14:00 časova (postoji mogućnost ranijeg ulaska) u određeni tip smeštaja prema uplaćenoj rezervaciji.

2.dan do predposlednji dan boravak na bazi uplaćenih usluga. Slobodno vreme.

Poslednji dan. Napuštanje  apartmana/studija  do 09:00 časova.

 

USLOVI I NAČIN PLAĆANJA

a)  UPLATA U CELOSTI

 Za uplatu u celosti odobrava se popust koji će za svaki konkretan period biti objavljen na sajtu,kao zvanični  dokument,sastavni deo važećeg kataloga.


b) UPLATA DO POLASKA

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora),ostatak najkasnije 15 dana pre putovanja.


c) ODLOŽENO PLAĆANJE

40% akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora), ostatak u jednakim mesečnim ratama, po obračunu, do 25.12.2014. Dospeće rata je 15. , 20. i 25. u mesecu. Za rate koje dospevaju za naplatu posle iskorišćenog aranžmana obavezno je deponovanje čekova građana kod organizatora, kao garancija plaćanja,najkasnije 15 dana pre putovanja.


d) KREDITI BANAKA

Realizuju se na osnovu profakture dobijene od organizatora,po uslovima banke na dan sklapanja ugovora. Poslovne banke: Banka Intesa, Vojvođanska banka, Komercijalna banka, Raiffeisen banka, EFG  banka.

Napomena: Potvrdu da je kredit odobren kupac (korisnik kredita) dostavlja agenciji  najkasnije 5 dana od dana izdavanja profakture,u protivnom rezervacija se smatra storniranom,te će se u tom slučaju primeniti odredbe tačke 10 Opštih uslova putovanja.


e) PLATNE KARTICE

Platnim karticama (Visa, Master, Maestro, American Express,Dina)


f ) ADMINISTRATIVNA  ZABRANA

40 % akontacije prilikom rezervacije (sklapanja ugovora ), ostatak u jednakim mesečnim ratama, putem overene administrativne zabrane (formular korisniku izdaje organizator),do 25.12.2014. Dospeće rata je 15.,20. i 25. u mesecu.

 

NAPOMENA: Plaćanje se vrši u dinarskoj protivvrednost , na dan uplate po prodajnom kursu za efektivu poslovne  Banke Intesa.Obavezno proveriti kurs evra prilikom rezervacije i uplate.

Započeti način plaćanja se ne može menjati.